Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5560
Ludzie, za chwilę nie będzie miał was kto leczyć. 1 czerwca protest lekarzy

Nie jesteśmy niewolnikami❗

„Chcemy więcej pieniędzy!” – krzyczą często lekarze. Trwa to zawsze parę tygodni, później wychodzi PAN/PANI Premier i triumfalnie ogłaszają niewolnikom w TV koniec negocjacji. „Teraz to już naprawdę będzie lepiej!” I tak w kółko.
A pacjenci? Wiadomo. Od zawsze kolejki (teraz czytam, że ktoś dostał termin na 2021 – ale mógł sobie wybrać godzinę!), wysokie składki, jakość usług fatalna. Często chodzimy prywatnie do lekarza.
Relikt PRL-u, który jest stworzony tylko po to, żeby karmić kolejnych urzędników.

▶️Jedyne rozwiązanie to radykalna obniżka podatków, zniesienie PRZYMUSU ubezpieczeń, wprowadzenie konkurencji dla NFZ. Docelowo likwidacja tego molochu. Dobrowolne przekazywanie składki zdrowotnej do jednej z setek ubezpieczalni. Nie ma kolejek, jest wybór. A dla lekarzy? Dobry lekarz zarobi dużo, słaby lekarz zarobi mało. Proste. Po prostu wolny rynek. Po prostu wolność.

▶️Nie zapominajcie: SYSTEM bardzo nie chce zmian. Zrobi wszystko, żeby utrzymać ten stan. Pozorne reformy niczego nie załatwią. Jakieś kosmetyczne postulaty partii, ruchów systemowych. One NIC nie zmieniają! Nie nabierajcie się!
Nie pozwólmy się okradać. Nie jesteśmy niewolnikami! Nie macie tego dosyć? Zrozumcie to proszę.

👊Najwyższy czas zmienić ten system‼️